KİRPİK LİFTİNG


Anlamlı bakışlar güzelliğinize güzellik katar. Bunun için de çarpıcı bakışlar elde etmek için kirpiklerinizin formu ve kullanılan kozmetik preparatlar önemlidir. Gözler tarihler boyunca güzellik anlayışımızın en ön sıralarında yer alıyor. Milattan önce başlayan sürme yerini zamanla 1910 yılının başlarında rimele bırakıyor. Ve 20’li yıllarda bugün hayatımıza yeni bir yön veren lifting uygulamasının temellerini atan kirpik kıvırma aleti alıyor.

Bugün çok daha konforlu ve daha uzun süre kullanabileceğimiz kirpik liftingi, 60dk ile 90 dakika arasında değişen uygulama süresine sahip. Bigudi tercihleri kişinin kirpik boyuna göre seçilir. Kullanılan ürünün süresi kişinin saçının ne kadar inatçı olduğuna göre değişir. Bekleme süreleri 6 ile 14 dakika arasında değişiyor. Kişiden kişiye fark etmekle birlikte kalıcılığı 6 ile 8 hafta arasında sürüyor.

Uygulama esnasında kullanılan tüm ürünler cildin ve kirpiğin ph’ına göre ayarlanmıştır. Tüm alerjen testlerden geçmiştir. Gözde herhangi bir hassasiyet oluşturmaz. Uygulama sonrasında ilk 24 saat çok önemli. Kirpikler suya, buhara ve neme maruz kalmamalı sonrasında dilerseniz rimel yardımıyla çok daha etkili bakışlar elde etmeniz mümkün. Uygulama esnasında işlem basamaklarının son periyodunda kullandığımız keratin bakım kirpiklerin çok daha sağlıklı olmasını sağlıyor.

Kirpik Lifting konusunda bir uzman desteği almak, merak ettiğiniz tüm konuları bize sormak için telefon numaramız veya whatsapp hattımızı kullanabilirsiniz. Ayrıca Bize Sorun sayfamız üzerinden bize sorularınızı sorabilirsiniz.

UYGULAMA FOTOĞRAFLARI

WhatsApp Güzellik Hattı
RANDEVU FORMU