KALICI EPİLASYON


Kalıcı buz epilasyon, epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı teknolojisidir. 810 nm dalga boyunda diode teknolojisiyle çalışır. Buz epilasyon teknolojisiyle sıcak taş masajı konforunda ve çok kısa süren seanslarla uygulama yaptırabilirsiniz.

Epilasyona başvurmak isteyen kişilerin en merak ettiği soruların başında epilasyonun kalıcı olup olmadığı gelmektedir. Uzmanlara ve uygulama sonuçlarına bakılacak olursa günümüzde epilasyonun tercih edilen yöntemlerinden biri buz epilasyon olmaktadır. Epilasyon yöntemleri ile istenmeyen kıllardan kalıcı olarak kurtulmak hedeflenir. Buz epilasyon 4-6 seans arasında sonuç verebilen yöntemlerden biridir.

Epilasyon öncesinde kılların kökten çekilmemiş olması lazım. Öncesinde en son 3 hafta önce ağda vb depilasyon yöntemleri uygulanmalıdır. İşlemin doğru uygulanabilmesi için folikülde kılın oluşması gerekir.

Kalıcı Epilasyon konusunda bir uzman desteği almak, merak ettiğiniz tüm konuları bize sormak için telefon numaramız veya whatsapp hattımızı kullanabilirsiniz. Ayrıca Bize Sorun sayfamız üzerinden bize sorularınızı sorabilirsiniz.

UYGULAMA FOTOĞRAFLARI

WhatsApp Güzellik Hattı
RANDEVU FORMU